Antigenní testy

Home Antigenní testy
Testy COVID-19

Kompletní nabídka Rapid testů na COVID -19

Společnost Bakter Medical s.r.o. Vám nabízí 3 druhy rapid testů na COVID-19. Všechny testy splňují normy nejvyšší kvality a mají evropskou certifikaci. Záleží jenom na Vás, který test si vyberete.

1. Saligen – Antigenní test ze slin COVID-19

Certifikovaný rychlý antigenní test na bázi slin Saligen s vysokou přesností rychle detekuje přítomnost koranaviru (SARS-CoV-2) během každé fáze onemocnění. Vykazuje vysokou shodu s výsledky PCR testů považovaných za zlatý standard. Testy lze snadno provádět a nevyžadují laboratorní vybavení. Velká výhoda oproti výtěrovým antigenním testům z nosohltanu, které jsou pro řadu pacientů značně nepříjemné. Vhodné pro děti.

2. Test z krve Testsealabs®

Rapid Test Kit Testsealabs® je určen k profesionálnímu použití při detekci koronaviru. Jedná se o vysoce kvalitní membránový imunochromatografický test pro detekci protilátek IgG a IgM v krvi pacienta. Systém testů Testsealabs® pomůže rychle identifikovat infikované pacienty a to i ty, kteří tuto nemoc prodělali v minulosti.

3. Antigenní test Testsealabs®

Antigenní testovací kazeta COVID-19 je rychlá chromatografická imunologická zkouška pro kvalitativní detekci antigenu COVID-19 ve vzorku orofaryngeálního/nasofaryngeálního výtěru s cílem pomoci při diagnostice COVID-19 virové infekce.

E-shop