Saligen – Antigenní test ze slin COVID-19 Saliva Rapid Antigen test

Home Antigenní testy Saligen – Antigenní test ze slin COVID-19 Saliva Rapid Antigen test

Certifikovaný rychlý antigenní test na bázi slin Saligen s vysokou přesností rychle detekuje přítomnost koranaviru (SARS-CoV-2) během každé fáze onemocnění. Vykazuje vysokou shodu s výsledky PCR testů považovaných za zlatý standard. Testy lze snadno provádět a nevyžadují laboratorní vybavení. Velká výhoda oproti výtěrovým antigenním testům z nosohltanu, které jsou pro řadu pacientů značně nepříjemné. Vhodné pro děti.

Bakter Medical uvádí na trh vlastní antigenní test na bázi slin. Saligen s vysokou přesností rychle detekuje přítomnost koronaviru. Testovací souprava je nyní k dispozici ve velkém množství a může být použita pro testování ve firmách na letištích, ve vládách, městech, nemocnicích, ve zdravotnických zařízeních a na sportovních akcích k rychlému a efektivnímu testování infekčního viru u pacientů a poskytnutí okamžitých výsledků během 10 minut.

Náš nový test ze slin je velice jednoduchý. Většina lidí zvládne plivnutí do trychtýře, což je jediná věc, kterou musíte udělat. Infekce virem COVID-19 se stanoví pomocí snadného vzorku slin, testovací doba do 3 minut.

  1. Přesnost: 97%
  2. Citlivost: 95%
  3. Specificita: 99%
  4. Test byl CE certifikován
  5. Testováno ve zdravotní laboratoři v ČR
  6. Výrobce antigenních testů pro které vydalo MZČR vyjímku
  7. Testy jsou propláceny zdavotními pojištovnami

Jsme výrobcem a dodavatelem testů do státních organizací, odběrových míst, pojištoven, bank, velkých i malých společností již v 6 evropských státech.

Pro nabídku nad 100 Ks si vyžádejte náš velkoobchodní ceník.

CE Certifikát Saligen

Background – Metodika a cíle porovnání antigenních testů

Doporučení Ministerstva zahraničních věcí

ISO Certifikát    ISO Certifikat

Návod Saligen

E-Shop