Antigenní testy ze slin

Home Léky na Covid 19 Antigenní testy ze slin

Antigen Rapid Test je membránový imunochromatografický test, který používá vysoce citlivé protilátky k detekci nukleokapsidového proteinu SARS CoV 2 ze vzorků slin. Tento test s použitím neinvazivního vzorku slin umožňuje detekci viru od začátku infekce s vysokou spolehlivostí s výhodou nabídnutí výsledků za pouhých 15 minut. Tyto testy detekují virový protein a určují, zda je někdo aktuálně infikován. Jedná se tedy o velmi účinný nástroj k zastavení šíření infekce. Tato diagnostická technika, schválená FDA s označením CE, nabízí výsledky citlivosti 91,7% a specificity vyšší než 99%. Rychlý test antigenu ZandCell COVID-19 s vysokou přesností rychle testuje, aby kvalitativně detekoval těžký akutní respirační syndrom koronaviru 2 (SARS-CoV-2).

Víme, že hromadné testování je jedním z klíčových bodů, jak tento virus porazit. Nabízíme lidem v České republice pomoc a testovací zařízení. Můžeme vyrobit až 15 milionů testů za 30 dní pro Českou Republiku, “řekl Jaroslav Kalina, generální ředitel společnosti Bakter Medical..

Lze očekávat mutace v SARS-CoV-2. Konkrétně mutované verze mají pozměněnou doménu vázající receptor, která je umístěna na virovém spikovém proteinu a která umožňuje snadnější přístup k receptoru ACE2 v lidských buňkách. Messengerové vakcíny RNA vyvinuté společnostmi Pfizer a Moderna přimějí tělo k reprodukci virového proteinu – špičkové části patogenu, který v nových verzích zmutoval.

„Musíme počkat a uvidíme, jak účinné jsou tyto vakcíny a jak dlouho jejich účinek vydrží. Nové mutované varianty dokážou detekovat pouze některé existující modely PCR. Všechny testy ZandCell však dokáží detekovat koronaviry s vysokou přesností během několika minut. metodou molekulární detekce a jsou citlivé vůči variantám B117 a 501.V2, protože tyto mutace změnily špičkový protein, který v našich testovacích zařízeních nezjistíme.

Máme největší produkční kapacitu rychlých testů na světě a v poslední době jsme ve všech našich testech začali používat molekuly velikosti nano ke zvýšení citlivosti. Náš test je 20krát levnější a nevyžaduje žádnou manipulaci s odborníkem. Vizuální výsledky získáte během několika minut Náš test na slinné antigeny je opravdu velmi snadný. Velmi vhodný je pro školní děti a starší lidi. Většina lidí zvládne plivání v trychtýři, což je jediná věc, kterou musíte udělat.

„Testy na sliny by měly mít povoleno používat v domácnostech a prodávat je na internetu, aby měly co nejlepší účinek a dostupnost. Klíčem je decentralizované testování.

„Nabízíme celý arzenál zbraní proti tomuto viru.

Diagnostické testy  Bakter Medical :

Antigen (sliny)
Antigen (výtěr z nosu)
Kombinace antigenu chřipka / COVID-19 (nosní výtěr)
Protilátka IgG / IgM (krev)

2 komentáře

  • Zdeněk Fruhbauer

    jakým způsobem uchovat neotevřené testy ze slin. Musí být v lednici? Děkuji

    • Dobrý den, testovací sada Saligen by měla být uchovávána při teplotě 2-30°C na suchém místě. Při skladování a manipulaci podle pokynů jsou testovací karty s činidly stabilní až do data spotřeby uvedeného na štítcích soupravy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *